بعضی از جادوها واقعی هستن

دیروز یه فیلم خیلی قشنگ دیدم به اسم "حس ششم". انقد خوب بود که گریه هم کردم. یه جمله خیلی قشنگ داشت که پسر کوچولویه به دکترش می گه: "بعضی از جادوها واقعی اند". از اون جمله ها بود که حسابی رو من تاثیر گذاشت.

خداروشکر کلا این روزها خیلی خوبه. کیفیت نمازم رفته بالا و همین روی همه چی تاثیر گذاشته. اوضاع کار خوب، حال و هوای خونه عالی.

همسر عزیزم هم یه شلوار خوشگل واسم دوخته. دومیشم تو راه. انصافا خیلی قشنگه. ماشالله هنرمنده دیگه. دیروز پوشیدم اومدم سر کار. آماده بودم همه بگن چه خوشگله این. اما دریغا از حسودان تنگ نظر و عنودان بدگهر. دوست داشتم بگم خانومم دوخته، فخر بفروشم. تازه فرشته هم گفته بود هرکی پرسید چه شلوار خوشگلی بگم اون دوخته. اما هیچکس نمی پرسید. زمان به سرعت در حال گذشتن بود.

این شد که روی خیاطمون که تو سرویسمون هست کلید کردم. هی از جلوش رد شدم. هی بیا اینور برو انور. دست تو جیب. الکی زیپو بکش بالا. واقعا دیگه از این تابلو تر. باز هم به صرافت نیوفتد، آخر مجبور شدم خودم آشکارا ازش بخوام از شلوارم تعریف کنه. با اینکه قضیه خیلی تصنعی دراومد بازم حال داد.

واقعا بعضی از جادو ها واقعی ان. مثه جادوی نماز خوب که مس وجود انسان رو طلا می کنه. یا جادوی یه همسر خوب که عشق رو به آدم بچشونه. دکتر الهی قمشه ای می گه عشق همسر به همسر خیلی خوبه. اینجوری وقتی یکی از عشق به خدا حرف می زنه در یک مقیاس خیلی کوچیک می تونه بفهمه چی می گه.

/ 2 نظر / 4 بازدید
یسنا

دست گلشششش درد نکنه[قلب] من یکی که از خجالت آب شدم با این همه هنر فرشته جون[خجالت] حوصله همه کارهای خونه رو دارم به جز خیاطی![ابرو]

یسنا

این حرف دکتر الهی قمشه ای خیلی قشنگه با اینکه قبلا شنیده بودمش ولی از دوباره خوندنش لذت بردم، ممنون[گل][گل]