95

خداوند عزوجل از میان بندگان مؤمنش آن بنده ای را دوست دارد که بسیار دعا کند ، پس بر شما باد دعا در هنگام سحر تا طلوع آفتاب ، زیرا آن ، ساعتی است که درهای آسمان در آن هنگام باز گردد و روزیها در آن تقسیم گردد و حاجتهای بزرگ بر آورده شود .

                                                                   امام محمد باقر (ع)


کافی ، ج 2 ، ص (478)

/ 4 نظر / 9 بازدید
امین

سلام وبلاگ جالبی دارید. ممنون میشم به ما هم سری بزنید.

عمه

سلام.بیاییم برای هم دعاکنیم ( دعامیکن بادهانی که نکردی توگناه-منظورهمین برای همدیگس)ممنون ازیاداوری

عمه

خشـونت بى جــا قالَ الإمامُ الْهادي عليه ‏السلام: اَلْغَـضَبُ عَلـى مَـنْ تَمْلِـكُ لُـؤْمٌ. حديث امام دهم عليه ‏السلام فرمود: غضب كردن بركسى‏كه اختيارش با توست، موجـب سـرزنـش و پستى است.

عمه

شاعر : حبیب الله چایچیان خم غدیر و ساقی و صهبای احمد است بـــزم سرور و عــیـــد احــبّای احـــمـــد است شور عــظیــم تـاج گذاری مرتضی است روز ظـــهـــور آیـــت کــبـــرای احـــمــــد است فــرمــان رسیده از طــرف ذات کــبــریـــا بعد از نبی، علی است که همتای احمد است یــعــنـی یکی است امر نبی و وصی او احــکــام مــرتضی، همــه فــتوای احمد است در پــرده گفــت، آنـچه خدا گفت از علی امــروز روز جـــلــــوه مـعـــنـــای احــمد است دهـهــا هـــزار زائـــر حق کـرده ازدحام مـــرآت حـــق نــمــا، قــد و بالای احمد است طــاهـا بر روی منبر و حیدر کنار اوست امـــروز یــــک نـــمــونــه ز فردای احمد است نزدیک شد که شمس نبوت کند غروب وقت طــلـــوع مــاه یــکــم، جـای احمد است