57

چن وقته دوروبرم خیلی شلوغ شده. احساس فساد می کنم. خلوت خودم رو به کل از دست دادم. همش درگیر کارای اداری، وام ازدواج و... تازه از همه چی زدم. انقد کارا پیشنهاد شده رو سخاوتمندانه رد کردم. همش می خوام از زوائد بزنم اما انگار خیلی جا ها نمی شه. این روزا آرامش گمشده منه.


به همه اینا گرما رو هم اضافه کنید. تابستونه نادون. دوست ندارم به کسی بدو بیراه بگم اما این فصل کفر منو در میاره. دلم برای زمستون تنگ شده. واسه کاپشینم، واسه شعله های بخاری. همیشه غروبا برگشتنی، می رفتم یه بربری داغ می خریدم، توی اون سرما می چسبوندمش به سینم. بعد از بالاش شروع می کردم به گاز زدن. از ترس اینکه دچار جنونم همه توی خیابون از سر راهم می رفتن کنار. بچه ها منو با دست به ماماناشون نشون می دادن. روزای خوبی بود.

نادونننننننننننننننننن، زمستونمون پس بده.

همه این احساسای بد از گرماس. دست از سرمون بردار. ما کجا طاقت تورا داریم.

 

 

می دونم تو گردش فصل ها حکمتی هست و از این حرفا. منم می دونم. اما کسی از این کامنتا نذاره که میره توی لیست سیاهم.

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرا.ش

سلام! از دو بند اول نوشته تون معلومه که علاقه های ثابتی دارین و دلتون هم نمی خواد تغییری توشون ایجاد بشه! ولی نباید اینطور در مقابل تغییرات بایستی! این آیند و روند ها و بدوبدو ها درست مثل تغییر فصل ها نشونه زندگیه!چرا فساد؟ آدم ها هرچقدر تنهایی رو بخوان ولی موجودات اجتماعی خلق شدن!! زوائد هم گاهی اوقات طعم لحظه هان! نمی شه همیشه همه چیز رو فرمولی و توی چهارچوب معین پیش ببریم!

نجمه

به این گرما انواع جک و جونور و حشره رو هم اضافه کن [سبز] کلن از تابستون بدم میاد!

عمه

سلام.اهای صابخونه حالت خوبه؟انشالله انشالله همه چی خوبه خوشه ...

زهرا.ش

چرا کامنتای اون پستای قدیمی رو بستی؟

عمه

رُوِیَ عَن عَلِیِّ ابنِ مُحَمَّدِ الهادی صَلَواتُ اللهُ عَلَیهِمَا قالَ: «الْمَقَادِیرُ تُرِیکَ مَا لَمْ یَخْطُرْ بِبَالِکَ، النَّاسُ فِی الدُّنْیَا بِالْأَمْوَالِ وَ فِی الْآخِرَةِ بِالْأَعْمَالِ» [بحارالانوار جلد۷۵ صفحه ۳۶۹] از فرمایشات امام هادی صلوات الله علیه است که حضرت فرمودند: آنچه را که تقدیر الهی است و خداوند آن را برای شما انسان‌ها مقدر می‌کند، به شما چیزی را نشان می دهد که به خاطره شما خطور نکرده باشد.

عمه

پیامبر اسلام.ص.فرمود صلوات بر من و خاندانم، نفاق و دورویی را از بین می برد ثواب الاعمال، ج ۴، ص ۱۲۱۱

محمد علی

سلام انالله واناالیه راجعون دوست ندیده و نشناخته ام تسلیت

عمه

سلام اقا اون نظرخصوصی من بودم اسمم یادم رفت بنویسم.

محمد علی

از اینکه سر زدی ممنون ضمنا بره ناقلا رو هستم اساسی،و البته تام و جری رو

عمه

محمدجان بهتری؟ درمورد خواندن گروهی تا چهلم من درخدمتم.انشالله روحش شاد وهمجوارحضرت فاطمه باشن.[گل] ازترجمه ایه هم ممنون.