من پیامبر نیستم

ظرفیت منم محدوده، خیلیم محدوده. پیامبر نیستم که. الان تقریبا یک سال و شش ماه از عقدمون می گذره. پنهان و آشکار تلاش کردم همسری از نظر معنوی رشد پیدا کنه. نمی گم هیچی اما تاثیرم فوق العاده کم بوده. هنوز بعضی وقتا باید به زور به نماز وادارش کنم. این همه با عشق و علاقه سخنرانی های دکتر الهی قمشه ای رو واسش گرفتم بخونه، چنتا درسشو گوش داد بی خیال شد.

فرض کن قبل وضو آرایش کرده باشه. بهش می گم نماز خوندی، می گه ااااا زودتر می گفتی دیگه. الان دیگه نمی شه، آرایش کردم. یعنی کارد بزنی به من خونم در نمی یاد. خدارو با چی عوض می کنه.

یه موقع از این نوشته ها برداشت نشه، خودم فرشته ام، اما دیگه بعضی چیزا بدجور تو ذوق می زنه. یا اینهمه اصرار می کنم واسه حجاب. خوب به آدم بر می خوره. هرچی بی محلی کنه به حرفام، منم پرخاشم بیشتر می شه. منم حساسم رو این موضوع. انشالله هیچ وقتم از این حساسیتم کم نمی شه.

خلاصه دیروزم همه اینا تو دلم جمع شده بود. دلخوری به وجود اومد.

می خوام یه مدت طولانی بی خیال همه چی شم. دیگه کاری به نمازش نداشته باشم. به خدا، گلیم خودمو از آب بکشم بیرون هنر کردم. از نظر فکری خسته شدم. فک کن تمام تلاش و نیروتو بذاری واسه رسیدن به یه هدف، بعدشم هیچی بدست نیاری. دیگه نه علنی نه آشکارا کاری ندارم.

/ 2 نظر / 4 بازدید
مهریماه

بعضیا قدر چیزایی که دارنو نمیدونن!

یسنا

مجددا سلام! از این پست که دیگه خیلی گذشته ولی به هر حال من نظر خودمو میذارم... میگم برادر مگه شما قبل از ازدواج با فرشته جون از اعتقاداتش به نماز و حجاب باخبر نبودی؟ مگه وقتی با هم پیمان میبستین بهت قول داد که از این به بعد اینا رو رعایت کنه؟! اگه جوابت آره اس که خب حقته الان شاکی باشی اما اگه چنین قولی بهت نداده ترجیح میدم حق رو به اون بدم که ازت شاکی باشه که داری آرامش زندگیتونو به خاطر این مسائل از بین میبری! شاید بهتره برای همیشه بی خیال این مسائل بشی و بذاری خودش تاثیر مثبت رعایت این مسائلو رو زندگی و اخلاق شما ببینه و انشاالله به مرور جذب بشه و تصمیم بگیره برای رضای خدا این کارها رو انجام بده!( تعلیم به روش ضمنی و غیرمستقیم) چون الان انگار به خاطر دل شما هر از گاهی این کارها رو انجام میده![گل][گل]